Volba technologie stavby

Volba technologie stavby je základním stavebním i rozhodovacím kamenem. Jste zastánci klasiky, toužíte po moderním bydlení, hodilo by se Vám ušetřit nebo chcete jet po linii zdravého životního stylu? Pojďme si nyní jednotlivé možnosti přiblížit.

Zděný dům

Představujeme Vám naší inovativní technologii zděné výstavby pomocí betonových skořepinových tvárnic, která přináší skutečně levnější bydlení pro každého. Pro všechny příznivce léty prověřené klasicky jsou zde zděné stavby z nejtradičnějšího stavebního materiálu - cihel s vnějším zateplovacím systémem. Nedávejte proto unáhleně zděným stavbám vale, u nás Vám nabízíme finančně výhodné řešení, na němž ušetříte.

Nízkoenergetický dům

Láká Vás vlastní domov, ale energie do nich vložené Vám nedají spát? Právě nízkoenergetické domy Vám zaručí prokazatelnou úsporu na energiích, spotřeba na vytápění se zde pohybuje v rozmezí 15-50 kWh/m² za rok. Všechny uvedené typy domů v našem katalogu můžeme realizovat ve formě nízkoenergetického domu.

Dům svépomocí

Chtěli byste přiložit ruku k dílu? Pak pro Vás bude ideální stavba svépomocí. Jednoduše si vyberte dům z našeho katalogu, my provedeme tzv. hrubou stavbu a dodatečné práce následně zůstanou ve Vaší režii. I přesto u nás vždy můžete konzultovat své záměry a požádat naše odborníky o dobrou radu.

Tipy na závěr:

Šetřete při stavbě - díky naší široké nabídce si vyberte takový typ stavby, který Vám umožní ušetřit potřebný rozpočet i na vybavení a zkrášlení domu. Krédem naší společnosti je nabídnout Vám bydlení za co nejnižší cenu.

Výběr lokality - máte rádi procházky a přírodu? Zvolte si místo u lesa. Pokud máte malé děti, ujistěte se, že je v okolí potřebná občanská vybavenost. Seznamte se dobře s místem, v němž se chcete usadit.

Sjednoťte svůj dům s okolím - při výběru domu je důležité zvážit typ zástavby, jež Vás bude obklopovat. Určitě jste již viděli hrdě tyčící se srub ve zcela moderním satelitu. Čím lépe do okolní zapadnete, tím lépe bude finálně Váš domov vypadat.

Úsporné bydlení pro každého - myslete hned v úvodu na úsporu energií a uvažujte nad možností výstavby nízkoenergetického domu či dřevostavby.

 

Už se vidíte na terase vlastního domu? Poohlédněte se nyní po lokaci, kde se dokážete trvale usadit. Je načase vybrat si vhodný pozemek. Tipy a triky jak na to naleznete v další kapitole.

Kontaktujte nás Kontaktujte nás         Tisknout stránku Vytisknout stránku         Poslat odkaz na e-mail Poslat odkaz na e-mail       
Informace
Domluvte si schůzku online na naší pobočce

Nechte se inspirovat - podívejte se na domky, které jsme již postavili

Rodinné dvojdomkyRD Alena - referenceRD Alice - referenceRD Daniela - reference
RD EvaRD Helena - referenceRD Individuální - referenceRD Iva - reference
RD Iveta - referenceRD JanaRD Jiřina - referenceRD Marie - reference
RD Nelly - referenceRD Petra - referenceRD Tereza - referenceRD Tereza s přístřeškem
RD UnoRD Uno bez terasy
Kontakty
telefon
+420 725 293 583
Máte otázky? Zavolejte.
adresa Domky CZ s.r.o.
Dělnická 209, 434 01 Most
IČ: 25478915
email prodej@levnedomky.cz

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.