Domovská stránka > Stavba RD > Stavba nízkoenergetického domu

Nízkoenergetické domy na klíč

Rodinný dům Iveta
Našim klientům nabízíme samozřejmě i nízkoenergetické domy na klíč. Abychom zajistili nízké provozní náklady domu, je zdivo kombinováno s izolačním sendvičovým komplexem.
 
Komplex je vyroben ze stabilizovaného pěnového polystyrenu, který je nalepen na sádrokartonovou desku, proto je mnohem pevnější než samotná deska a má dokonalé izolační vlastnosti. Koeficient tepelného odporu zdí se pohybuje mezi 4 a 6 a moderní topné soustavy vytopí prostory během patnácti minut.
 

Izolace sendvičovým komplexem

Protože díky izolaci sendvičovým komplexem dosahujeme koeficientu tepelného odporu 4 až 6, sníží se spotřeba tepla na třetinu až šestinu původních hodnot. Vzhledem k takto nízkým spotřebám a nízkým pořizovacím nákladům doporučujeme elektrické vytápění.
 
Samozřejmostí je možnost regulace teplot v jednotlivých místnostech nízkoenergetických domů. Domácnosti navíc mají speciální tarify pro elektřinu na vytápění. Elektrickou energii je možno získávat pomocí fotovoltaických panelů umístěných na střeše domu.
Kontaktujte nás Kontaktujte nás         Tisknout stránku Vytisknout stránku         Poslat odkaz na e-mail Poslat odkaz na e-mail       
Stavba rodinných domů

Domluvte si schůzku online na naší pobočce

Nechte se inspirovat - podívejte se na domky, které jsme již postavili

RD AlenaRD Individuální - referenceRD Daniela - referenceRD Helena - reference
RD Helena s přístřeškemRD Iva - referenceRD Iveta - referenceRD Jana
RD Jiřina - referenceRD Marie - referenceRD NellyRD Tereza - reference
RD UnoRD Uno bez terasy
Kontakty
telefon
+420 725 293 583
Máte otázky? Zavolejte.
adresa Domky CZ v.o.s.
Žatecká 1171, 434 01 Most
IČ: 25478915
email prodej@levnedomky.cz