Domovská stránka > Stavba RD > Stavba nízkoenergetického domu

Nízkoenergetické domy na klíč

Rodinný dům Iveta

Našim klientům nabízíme samozřejmě i nízkoenergetické domy na klíč. Aby vás netrápily vysoké náklady na vytápění vašeho domova je zdivo kombinováno s izolačním sendvičovým komplexem, díky kterému zajistíme nízké provozní náklady vašeho nového domu.

Izolační sendvičový komplex, který používáme na naše nízkoenergetické domy je vyroben ze stabilizovaného pěnového polystyrenu, který je nalepen na sádrokartonovou desku, proto je mnohem pevnější než samotná deska a má dokonalé izolační vlastnosti. Koeficient tepelného odporu zdí se pohybuje mezi 4 a 6 a moderní topné soustavy vytopí prostory během patnácti minut a tím se sníží spotřeba tepla na třetinu až šestinu původních hodnot.

Pro nízkoenergetický dům doporučujeme vzhledem k takto nízkým spotřebám a nízkým pořizovacím nákladům elektrické vytápění. Samozřejmostí je možnost regulace teplot v jednotlivých místnostech domu. Domácnosti navíc mají speciální tarify pro elektřinu na vytápění. Elektrickou energii je možno získávat pomocí fotovoltaických panelů umístěných na střeše domu.

Jak vám postavíme nízkoenergetický dům na klíč?

  • Vyberte si nízkoenergetický dům z našeho katalogu. Obraťte se na nás s výstavbou domu i v případě, že již máte vlastní projekt.
  • Pokud si nevyberete dům z naší nabídky, rádi vám navrhneme projekt domu dle vašich představ a finančních možností.
  • Projděte si náš ceník spolu s rozsahem prací a dodávek, kde naleznete veškeré informace o tom, co cena domu zahrnuje.
  • Zpracovali jsme pro vás také nejčastější příplatky k ceně domu, které nelze předem zahrnout do základní ceny domu.
  • Dle domluveného a předem schváleného rozsahu prací a dodávek vám provedeme kompletní stavbu vašeho nízkoenergetického domu na klíč.

Doplňující služby

  • V případě zájmu vám pomůžeme najít vhodný pozemek a zajistíme vše potřebné pro jeho koupi a následnou výstavbu vámi vybraného nízkoenergetického domu. Nabídku pozemků naleznete v sekci pozemky.
  • Pomůžeme Vám zajistit financování rodinného domu s nejvýhodnějšími podmínkami na trhu.
  • Pokud vlastníte nemovitost a chcete ji prodat či pronajmout sami, předejeďte zbytečným ztrátám díky našim službám tzv. bez realitky.


Naším cílem je nabídnout Vám kvalitní bydlení v nízkoenergetickém standardu za dostupnou cenu. Doufáme, že vás naše nabídka výstavby pro nízkoenergetické domy na klíč zaujala.

Zajímají vás naše nízkoenergetické domy a chcete se dozvědět více o možnostech výstavby? Neváhejte a kontaktujte nás nebo si sjednejte schůzku pomocí našeho formuláře. Rádi vám osobně zodpovíme všechny vaše dotazy a seznámíme vás s celým postupem spolupráce při výstavbě vašeho nového domova.

Máte nějaký dotaz?
Kontaktujte nás Kontaktujte nás         Tisknout stránku Vytisknout stránku         Poslat odkaz na e-mail Poslat odkaz na e-mail       
Stavba rodinných domů - LEVNÉDOMKY.CZ
Domluvte si schůzku online na naší pobočce

Nechte se inspirovat - podívejte se na domky, které jsme již postavili

Rodinné dvojdomkyRD Alena - referenceRD Alice - referenceRD Daniela - reference
RD EvaRD Helena - referenceRD Individuální - referenceRD Iva - reference
RD Iveta - referenceRD JanaRD Jiřina - referenceRD Marie - reference
RD Nelly - referenceRD Petra - referenceRD Tereza - referenceRD Tereza s přístřeškem
RD UnoRD Uno bez terasy
Kontakty
telefon
+420 725 293 583
Máte otázky? Zavolejte.
adresa Domky CZ s.r.o.
Dělnická 209, 434 01 Most
IČ: 25478915
email prodej@levnedomky.cz

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.