Domovská stránka > Stavba RD > Stavba nízkoenergetického domu

Nízkoenergetické domy na klíč

Rodinný dům Iveta

Našim klientům nabízíme samozřejmě i nízkoenergetické domy na klíč. Aby Vás netrápily vysoké náklady na vytápění Vašeho domova je zdivo kombinováno s izolačním sendvičovým komplexem, díky kterému zajistíme nízké provozní náklady Vašeho nového domu.

Izolační sendvičový komplex, který používáme na naše nízkoenergetické domy je vyroben ze stabilizovaného pěnového polystyrenu, který je nalepen na sádrokartonovou desku, proto je mnohem pevnější než samotná deska a má dokonalé izolační vlastnosti. Koeficient tepelného odporu zdí se pohybuje mezi 4 a 6 a moderní topné soustavy vytopí prostory během patnácti minut a tím se sníží spotřeba tepla na třetinu až šestinu původních hodnot.

Pro nízkoenergetický dům doporučujeme vzhledem k takto nízkým spotřebám a nízkým pořizovacím nákladům elektrické vytápění. Samozřejmostí je možnost regulace teplot v jednotlivých místnostech domu. Domácnosti navíc mají speciální tarify pro elektřinu na vytápění. Elektrickou energii je možno získávat pomocí fotovoltaických panelů umístěných na střeše domu.

Jak Vám postavíme nízkoenergetický dům na klíč?

  • Vyberte si rodinný dům z našeho katalogu Levných domků, nebo jakýkoliv dům dle Vašeho výběru.
  • Pokud si nevyberete z naší nabídky, rádi Vám navrhneme rodinný dům dle Vašich představ a finančních možností a vypracujeme pro Vás cenovou nabídku.
  • Prostudujte si náš ceník výstavby - nízkoenergetických domů a vše co cena stavby na klíč obsahuje - rozsah prací a dodávek - nízkoenergetické rodinné domy.
  • Dle domluveného a předem schváleného rozsahu prací a dodávek Vám provedeme kompletní stavbu Vašeho nízkoenergetického domu na klíč.
  • Pomůžeme Vám zajistit financování rodinného domu s nejvýhodnějšími podmínkami na trhu.
  • Pokud nevlastníte stavební pozemek, neváhejte a obraťte se na naše manažery prodeje, kteří Vám vhodný stavební pozemek vyhledají a zajistí vše potřebné pro jeho koupi, případně zrealizují prodej Vaší stávající nemovitosti.
  • Aktuální nabídku pozemků najdete v záložce pozemky.


Naším cílem je nabídnout Vám kvalitní bydlení v nízkoenergetickém standardu za dostupnou cenu. Doufáme, že Vás naše nabídka výstavby pro nízkoenergetické domy na klíč zaujala.

Zajímají Vás naše nízkoenergetické domy a chcete se dozvědět více o možnostech výstavby? Neváhejte a kontaktujte nás nebo si sjednejte schůzku pomocí našeho formuláře. Rádi Vám osobně zodpovíme všechny Vaše dotazy a seznámíme Vás s celým postupem spolupráce při výstavbě Vašeho nového domova.

Kontaktujte nás Kontaktujte nás         Tisknout stránku Vytisknout stránku         Poslat odkaz na e-mail Poslat odkaz na e-mail       
Stavba rodinných domů - LEVNÉDOMKY.CZ

Domluvte si schůzku online na naší pobočce

Chci zasílat novinky emailem

Nechte se inspirovat - podívejte se na domky, které jsme již postavili

RD Alena - referenceRD Daniela - referenceRD Helena - referenceRD Individuální - reference
RD Iva - referenceRD Iveta - referenceRD JanaRD Jiřina - reference
RD Marie - referenceRD Nelly - referenceRD Tereza - referenceRD Tereza s přístřeškem
RD UnoRD Uno bez terasy
Kontakty
telefon
+420 725 293 583
Máte otázky? Zavolejte.
adresa Domky CZ s.r.o.
Žatecká 1171, 434 01 Most
IČ: 25478915
email prodej@levnedomky.cz

Rady a novinky na Váš email


Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.