RD Tereza

Rodinný dům Tereza - manželé Telínovi

O vlastním domě jsme s manželkou uvažovali dlouhou dobu. Když jsme našetřili potřebné finance začal náš výběr mezi stavebními firmami. Tento výběr netrval příliš dlouho jelikož jsme narazili na stavební firmu Domky CZ s.r.o. a jejich dům s názvem Tereza. Tento dům nás zaujal na první pohled. Jeho dispoziční řešení bylo pro nás jak dělané a tak jsem neváhali zvednout telefon a domluvit si schůzku. Již po telefonu nás velice mile překvapilo vstřícné jednání a ochota zaměstnanců firmy nám vysvětlit veškeré otázky. Jelikož s manželkou oba pracujeme, volný termín na schůzku připadal pouze na víkend, což u firmy Domky CZ nebyl žádný problém. Naše první osobní jednání se zástupcem firmy proběhlo velice v přátelském duchu a byly nám opět zodpovězeny naše otázky, které byly vysvětleny velice srozumitelným způsobem což jsme ocenili. Další komunikace a doladění našich požadavků již proběhlo elektronickou formou. Firma si vzala veškeré starosti na svá bedra a mi tak mohli z pohodlí domova pouze sledovat její počínání. Za dva měsíce od prvního setkání jsme se již sešli na staveništi a toho dne započali výkopové práce. Během výstavby jsem neměli žádné starosti, pouze jsme se chodili dívat na náš pozemek jak nám domeček roste před očima. Po předání domu, které proběhlo za 7 měsíců od započetí výstavby, se z nás a našeho stavbyvedoucího stali dobří přátelé a naše rodiny se do dnes stále setkávají. Tuto firmu mohu jedině doporučit nejen pro její vstřícné a rychlé jednání.
 
Manželé Telínovi
Ústecký kraj
01 - Pohled na dům02 - Pohled z chodby na dveře pokojů a koupelny03 - Pokoj - pohled na dveře04 - Pokoj 1 - pohled od dveří05 - Koupelna06 - Pohled z chodby do kuchyně07 - Pohled do kuchyně a jídelní části08 - Pohled do obývacího pokoje s krbem a vchodem na terasu09 - Pohled ze zahrady

Rodinný dům Tereza - manželé Přibylovi

Rádi bychom touto cestou vyjádřili naši spokojenost se společností Domky CZ s.r.o., která nám zrealizovala náš vysněný domek. Z nabídky nás nejvíce zaujal typový domek Tereza, který jsme si nechali mírně upravit, aby vyhovoval zcela našim potřebám. Již v této fázi výstavby bychom chtěli pochválit slečnu projektantku, která nám byla vždy ochotně k dispozici při konzultaci i při následném vyřizování stavebního povolení. Se stavbou se začalo již v zimním období a veškeré termíny stavby byly bez potíží dodrženy. Dodržen byl i stavební rozpočet, který jsme měli od podpisu smlouvy o dílo neměnný. Co se týče samotné výstavby, tak vše probíhalo bez problémů. Rádi bychom vyzdvihli i komunikaci se stavebním technikem společnosti Domky CZ s.r.o., který vždy ochotně reagoval na naše požadavky i drobné změny. 

Manželé Přibylovi – Most 

rodinne-domyrodinne-domy-na-klicrodinne-domy-referencerodinny-dumrodinny-dum-na-klicrodinny-dum-reference

Rodinný dům Tereza - manželé Maškovi

Pro stavbu našeho RD jsme vybrali firmu Domky CZ, kde nás hlavně zaujala technologie výstavby RD a v neposlední řadě i celková cena. Stavbu jsme dojednávali na pobočce firmy v Plzni, kde se nám pracovníci firmy, po celou dobu výstavby, snažili plnit naše požadavky a musíme dodat, k plné spokojenosti. Jsme rádi, že se domek podařilo postavit dle našich představ a požadavků. Přestože v domku bydlíme krátce, jsme maximálně spokojeni.

Manželé Maškovi, Rokycany

01-Pohled02-Pohled03-Pohled04-Pohled

Rodinný dům Tereza – S. Polívková

Po pečlivém výběru jsme se pro realizaci našeho vysněného domku rozhodli oslovit firmu Domky CZ. Spolupráce s touto firmou byla na velmi dobré úrovni. Firma akceptovala všechny naše požadavky. Všechny nastalé problémy technického rázu řešil stavbyvedoucí se stavebním dozorem, vždy nás o všem informovali, ale nezatěžovali. Termín sice dodržen nebyl, ale nebylo to vinou firmy, ale administrativním chaosem ohledně vedení vysokého napětí ČEZu a částečně nepříznivým počasím. V současné době už bydlíme a jsme naprosto spokojeni. Samozřejmě se po nastěhování objevilo pár drobností k nápravě. Ani s tím nebyl problém a došlo k nápravě velmi rychle (v pátek po poledni nahlášeno, v pondělí opraveno). Firmu Domky CZ můžeme jen doporučit.

S. Polívková, Vlkaneč

rodinny-dum-reference-3rodinny-dum-reference-2rodinny-dum-reference
Kontaktujte nás Kontaktujte nás         Tisknout stránku Vytisknout stránku         Poslat odkaz na e-mail Poslat odkaz na e-mail       
Reference
Domluvte si schůzku online na naší pobočce

Nechte se inspirovat - podívejte se na domky, které jsme již postavili

Rodinné dvojdomkyRD Alena - referenceRD Alice - referenceRD Daniela - reference
RD EvaRD Helena - referenceRD Individuální - referenceRD Iva - reference
RD Iveta - referenceRD JanaRD Jiřina - referenceRD Marie - reference
RD Nelly - referenceRD Petra - referenceRD Tereza - referenceRD Tereza s přístřeškem
RD UnoRD Uno bez terasy
Kontakty
telefon
+420 725 293 583
Máte otázky? Zavolejte.
adresa Domky CZ s.r.o.
Dělnická 209, 434 01 Most
IČ: 25478915
email prodej@levnedomky.cz

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.