Domovská stránka > Reference > Reference rodinných domů > RD Individuální - reference

Individuální rodinné domy

Individuální rodinný dům v Liberci - reference

Stavba probíhala poměrně plynule bez větších komplikací. Cením si toho, že když už se objevily nějaké nedostatky (a ty se u stavby domu objeví ve větším či menším rozměru vždy), tak se firma Domky CZ vždy ochotně snažila najít vhodné řešení. Komunikace s panem Hanušem Egertem, který za stavbu zodpovídal, byla pokaždé velmi otevřená a profesionální. V průběhu stavby se neobjevila žádná překvapení v navýšení předem domluveného rozpočtu a také materiálově se firma nijak nesnažila ušetřit. Po půlroce plného užívání domu se neobjevily žádné zásadní vady a reklamace.

Celkově jsme s průběhem stavby byli spokojeni a stavba byla provedená dle našich představ.

Martin Jánský, Liberec

RD Liberec - pohled 2RD Liberec - pohled 1RD Liberec - koupelnaRD Liberec - kuchyň

Individuální rodinný dům v Lukavici u Chrudimi - reference

Líbil se mi vstřícný přístup hned na počátku a to zejména s ohledem na netypické řešení umístění domku v terénu. Oceňuji spolupráci a komunikaci s projektantkou - nevnucovala mi nějaká svá řešení, více méně v projektu realizovala mnou načrtnuté dispozice domu. Navíc zajistila všechno papírování před začátkem stavby. "Vlastně jsem ani nevěděla, že stavím." (moc příjemné nemuset se starat o administrativu, ve které se příliš neorientuji). I v průběhu vlastní stavby, mohu jen poděkovat za ochotu ke změnám a úpravám, které se objevovaly v průběhu stavby. Po každé etapě (i v průběhu) jsem mohla vyjádřit své připomínky a nápady. Nikdy jsem nebyla odmítnuta, naopak, komunikace byla vždy profesionální a otevřená. Z vlastní zkušenosti mohu říci, že se společností Domky CZ s.r.o. může bez obav postavit dům i úplný laik, jako jsem já.

Jaroslava Jelínková - Lukavice

20150319_13185320150319_13175720150319_13272620150319_13264820141204_21290120141204_213413

Individuální rodinný dům ve Staré Boleslavi - reference

Chtěla bych se touto cestou podělit o svou zkušenost, se společností Domky CZ s.r.o. . Rozhodla jsem se pro výstavbu dřevostavby a po pečlivém výběru padlo mé rozhodnutí,  si tento sen splnit, právě s touto společností. V průběhu výstavby jsem byla spokojená a neshledala jsem žádný závažný problém či překážku. Pokud se nějaké komplikace objevily, firma je ihned a bez odkladu řešila. Vyhovoval mi i systém měsíční fakturace, který je velice transparentní a přehledný. Předání  domu také proběhlo v řádném termínu.  V domku v současnosti již nějakou dobu bydlím a systém, ze kterého mám dům postaven, mi zcela vyhovuje a předčil mé očekávání. Firmu Domky CZ s.r.o. mohu po své zkušenosti s klidným svědomím doporučit i vám.

Ivana S. – Stará Boleslav

Reference Domky CZ 5Reference Domky CZ 4Reference Domky CZ 3Reference Domky CZ 2Reference Domky CZ 1

Individuální rodinný dům v Loučni - reference

Dobrý den, 

rádi se s vámi podělíme o zážitky ze stavby našeho RD, který nám stavěla firma Domky CZ s.r.o. - Levné domky. Jednání, ochota, férovost i řemeslnické práce, které tato firma zajišťovala, byla na dnešní dobu velmi dobrá. Kdykoli jsme si něco vymysleli i mimo projekt, nám byli ochotni upravit, nebo pozměnit a nikdy se nemračili. Co hlavně, cenově vše sedělo s dohodou. Proto tuto firmu jen doporučujeme, protože jsou nejen spolehliví, ale velmi příjemní v jednání v jakémkoli směru.

S pozdravem  manželé Znamenáčkovi, Loučeň.

reference-rdreference-rodinneho-domureference-domureference

Individuální rodinný dům - reference

Firma Domky CZ z Mostu nám stavěla rodinný zděný dům. Celá stavba od počátku do konce probíhala naprosto bez problémů, firma splnila veškeré naše požadavky a během stavby nenastala žádná komplikace. Na všem jsme se domluvili se stavbyvedoucím, který nám vyšel vstříc. Práce byly provedeny kvalitně a velmi kladně hodnotím, že faktury byly zasílány vždy až po dokončení jednotlivých etap výstavby, po převzetí a kontrole stavby. Nemám nic, co by se dalo vytknout a rádi doporučujeme kvalitní a rychlou stavební firmu.

individual4individual3individual2individualindividual5

Individuální rodinný dům v Kounici - reference

Spolupráce s Domky CZ byla velmi dobrá. Pozemek jsme předali Domkům 8. 8. 2019 a 5. 6. 2020 jsme přebrali domek tak, jak jsme si objednali. Během stavby s námi pan Egert (stavbyvedoucí) průběžně komunikoval, někde ze zkušenosti navrhl lepší řešení a naše požadavky na změny bez problému vyřešil. Celá stavba probíhala dle rozpočtu ve smlouvě. Nad rámec rozpočtu jsem hradili vícepráce, které jsem sami chtěli, takže vše bylo dodrženo. Celkově můžeme stavbu s Domky CZ doporučit.

individualni-rodinny-dumindividualni-rodinny-dum2individualni-rodinny-dum3individualni-rodinny-dum4individualni-rodinny-dum5individualni-rodinny-dum6individualni-rodinny-dum7
Kontaktujte nás Kontaktujte nás         Tisknout stránku Vytisknout stránku         Poslat odkaz na e-mail Poslat odkaz na e-mail       
Reference
Domluvte si schůzku online na naší pobočce

Nechte se inspirovat - podívejte se na domky, které jsme již postavili

Rodinné dvojdomkyRD Alena - referenceRD Alice - referenceRD Daniela - reference
RD EvaRD Helena - referenceRD Individuální - referenceRD Iva - reference
RD Iveta - referenceRD JanaRD Jiřina - referenceRD Marie - reference
RD Nelly - referenceRD Petra - referenceRD Tereza - referenceRD Tereza s přístřeškem
RD UnoRD Uno bez terasy
Kontakty
telefon
+420 725 293 583
Máte otázky? Zavolejte.
adresa Domky CZ s.r.o.
Dělnická 209, 434 01 Most
IČ: 25478915
email prodej@levnedomky.cz

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.