Domovská stránka > Informace > Aktuálně > Reference - RD Helena s garáží

Reference - RD Helena s garáží

Rodinný dům Helena s garáží - manželé Dědovi

Milí,

moje reference bude drobet jiná než píšou ostatní, leč "moje"...

Nikdy v životě jsem neuvažovala nad tím, že bychom si s mužem pořídili domeček. Jenže přišla nabídka na pěkný pozemek, který se nám moc líbil, a tak jsme začli přemýšlet a zvažovat....Pozemek jsme koupili a s váma jsme si plácli. Výstavba domečku začala zároveň s budováním všech sítí a pro pracanty od vaší firmy to u nás nebylo jednoduché. Jako stavbyvedoucího jsme vyfasovali p. Romana, se kterým jsme se sešli a řekli si co a jak. Vím, že jsem měla k tomu muži dost všetečných a mnohdy i otravných otázek, ale byl trpělivý, všechny zodpověděl a svým dělníkům vysvětlil. Asi jako na každé stavbě se našly situace, které jsme řešili s p. Romanem okamžitě a vždy nám vyšel vstříc. My jsme s našim domečkem NAPROSTO spokojeni a prosim Vás, panu Romanovi dejte kopu zlata. To je totiž člověk k nezaplacení!

Manželova slova: 

Po pečlivém uvážení jsme se rozhodli stavbu našeho vysněného domečku svěřit firmě Domky CZ. S obchodním zástupcem jsme domluvili smluvní podmínky, sepsali a podepsali vše potřebné a vrhli se do stavby. Drobné úpravy projektu, jako např. spíž u kuchyně, prodloužení garáže, úpravy příček a oken nám ochotně zapracovali dle našich požadavků. Po vyřízení stavebního povolení jsme předali firmě parcelu a už to šlo jako na drátkách. Jednotlivé části výstavby na sebe navazovaly bez zbytečných průtahů, nicméně technologické pauzy byly striktně dodržovány. Také u Domků nebyl problém s dodávkou oken od jiné firmy, kterou jsme si zařídili sami (nebo krbu). Pokud jsme při kontrolách na stavbě našli nějaký problém, nebo jsme v průběhu chtěli něco pozměnit, vždy vše ihned opravili a předělali. 

Soupisy prací a ceny odpovídaly vždy provedené skutečnosti a byly v souladu s cenami dle smlouvy. Žádné vícepráce, nebo navyšování cen v průběhu stavby, se nekonaly.

Předání hotové stavby bylo již třešničkou na dortu. 

Jsme velmi rádi, že jsme si vybrali firmu Domky CZ pro realizaci našeho vysněného bydlení a můžeme ji vřele doporučit všem, kdo se ke stavbě chystají.

Vám všem v Domkách a panu Romanovi OBROVSKÝ DÍK! 

Hezké dny. Dědovi

referencereference2reference3reference4reference5reference6reference7reference8reference9reference99reference999reference9999reference99999
Kontaktujte nás Kontaktujte nás         Tisknout stránku Vytisknout stránku         Poslat odkaz na e-mail Poslat odkaz na e-mail       
Informace
Domluvte si schůzku online na naší pobočce

Nechte se inspirovat - podívejte se na domky, které jsme již postavili

Rodinné dvojdomkyRD Alena - referenceRD Alice - referenceRD Daniela - reference
RD EvaRD Helena - referenceRD Individuální - referenceRD Iva - reference
RD Iveta - referenceRD JanaRD Jiřina - referenceRD Marie - reference
RD Nelly - referenceRD Petra - referenceRD Tereza - referenceRD Tereza s přístřeškem
RD UnoRD Uno bez terasy
Kontakty
telefon
+420 725 293 583
Máte otázky? Zavolejte.
adresa Domky CZ s.r.o.
Dělnická 209, 434 01 Most
IČ: 25478915
email prodej@levnedomky.cz

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.