Domovská stránka > Informace > Články > Bungalovy na klíč

Bungalovy na klíč rychle od LEVNÉ DOMKY

Bungalovy na klíč

Poslední dobou jsou velmi oblíbené přízemní domy. Naše společnost pro Vás zajišťuje stavbu bungalovů na klíč. Bungalovy mají vynikající dispozice a jejich stavba je opravdu rychlá a poměrně nenáročná. Všechny projekty bungalovů splňují nízkoenergetické standardy.
 
Bungalovy jsou vhodné pro větší, menší i atypické rozměry pozemků. Některé z projektů nabízejí možnost vybudování obytného podkroví. Toto doporučujeme klientům, kteří přece jen zvažují stavbu většího rodinného domu, ale mají omezené finance a prozatím by jim stačil bungalov.
 
Máme v oboru dlouholeté zkušenosti, vybíráme pro Vás ty nejlepší dodavatele. Podívejte se na naši nabídku typových domů. Bungalovy na klíč jsou skvělou volbou pro ty, kdo chtějí bydlet rychle a v příjemném prostředí rodinného domu.

Bungalovy na klíč dle přání zákazníka

U přízemních domů jsou konstrukční úpravy poměrně snadnou záležitostí. Všechny naše typové projekty bungalovů lze upravovat dle přání a požadavků zákazníka. Samotný projekt uzpůsobíme nejen podmínkám na konkrétním pozemku, ale zapracujeme veškerá Vaše přání.
 
U Vašeho budoucího bydlení byste, pokud možno, neměli dělat žádné kompromisy. Neváhejte se na cokoli zeptat, rádi Vám předložíme všechny dostupné alternativy a podle našich zkušeností doporučíme tu nejlepší. Neztotožníte-li se s žádným naším typovým projektem, můžeme pro Vás zajistit i individuální projekt přímo na míru. Přejete-li si postavit bungalov na klíč, neváhejte a kontaktujte nás!
Kontaktujte nás Kontaktujte nás         Tisknout stránku Vytisknout stránku         Poslat odkaz na e-mail Poslat odkaz na e-mail       
Informace
Domluvte si schůzku online na naší pobočce

Nechte se inspirovat - podívejte se na domky, které jsme již postavili

Rodinné dvojdomkyRD Alena - referenceRD Alice - referenceRD Daniela - reference
RD EvaRD Helena - referenceRD Individuální - referenceRD Iva - reference
RD Iveta - referenceRD JanaRD Jiřina - referenceRD Marie - reference
RD Nelly - referenceRD Petra - referenceRD Tereza - referenceRD Tereza s přístřeškem
RD UnoRD Uno bez terasy
Kontakty
telefon
+420 725 293 583
Máte otázky? Zavolejte.
adresa Domky CZ s.r.o.
Dělnická 209, 434 01 Most
IČ: 25478915
email prodej@levnedomky.cz

Používáním tohoto webu souhlasíte s ukládáním cookies, nezbytných pro dobré fungování webu.