Reference - RD Helena s garáží

Rodinný dům Helena s garáží - manželé Dědovi

Milí,

moje reference bude drobet jiná než píšou ostatní, leč "moje"...

Nikdy v životě jsem neuvažovala nad tím, že bychom si s mužem pořídili domeček. Jenže přišla nabídka na pěkný pozemek, který se nám moc líbil, a tak jsme začli přemýšlet a zvažovat....Pozemek jsme koupili a s váma jsme si plácli. Výstavba domečku začala zároveň s budováním všech sítí a pro pracanty od vaší firmy to u nás nebylo jednoduché. Jako stavbyvedoucího jsme vyfasovali p. Romana, se kterým jsme se sešli a řekli si co a jak. Vím, že jsem měla k tomu muži dost všetečných a mnohdy i otravných otázek, ale byl trpělivý, všechny zodpověděl a svým dělníkům vysvětlil. Asi jako na každé stavbě se našly situace, které jsme řešili s p. Romanem okamžitě a vždy nám vyšel vstříc. My jsme s našim domečkem NAPROSTO spokojeni a prosim Vás, panu Romanovi dejte kopu zlata. To je totiž člověk k nezaplacení!

Manželova slova: 

Po pečlivém uvážení jsme se rozhodli stavbu našeho vysněného domečku svěřit firmě Domky CZ. S obchodním zástupcem jsme domluvili smluvní podmínky, sepsali a podepsali vše potřebné a vrhli se do stavby. Drobné úpravy projektu, jako např. spíž u kuchyně, prodloužení garáže, úpravy příček a oken nám ochotně zapracovali dle našich požadavků. Po vyřízení stavebního povolení jsme předali firmě parcelu a už to šlo jako na drátkách. Jednotlivé části výstavby na sebe navazovaly bez zbytečných průtahů, nicméně technologické pauzy byly striktně dodržovány. Také u Domků nebyl problém s dodávkou oken od jiné firmy, kterou jsme si zařídili sami (nebo krbu). Pokud jsme při kontrolách na stavbě našli nějaký problém, nebo jsme v průběhu chtěli něco pozměnit, vždy vše ihned opravili a předělali. 

Soupisy prací a ceny odpovídaly vždy provedené skutečnosti a byly v souladu s cenami dle smlouvy. Žádné vícepráce, nebo navyšování cen v průběhu stavby, se nekonaly.

Předání hotové stavby bylo již třešničkou na dortu. 

Jsme velmi rádi, že jsme si vybrali firmu Domky CZ pro realizaci našeho vysněného bydlení a můžeme ji vřele doporučit všem, kdo se ke stavbě chystají.

Vám všem v Domkách a panu Romanovi OBROVSKÝ DÍK! 

Hezké dny. Dědovi

referencereference2reference3reference4reference5reference6reference7reference8reference9reference99reference999reference9999reference99999
Chcete stránku vytisknout?
Skrýt před tiskem nějaké části stránky.
Vytisknout celou stránku tak, jak ji vidíte.
(tento box nebude vytištěn)
Úprava stránky před tiskem
Najeďte myší na nějaký obsah na stránce, zobrazí se červený obdélník. Kliknutím na něj obsah skryjete. Poté stiskněte tlačítko 'Vytisknout'.